| radumarian856 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un echipament de snowboarding. De unde pot sti exact ce.mi trebuie pentru inaltimea si greutatea mea? Vreau sa stiu tot ce.mi trebuie.+ de unde pot vedea scheme cu snowboardul deoarece vreau o placa pentru freestyle dar nu stiu mai nimic. I need help! Fundaa.

1 răspuns:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Pe youtube sunt tutoriale de freestyle, iar la un magazin precum intersport o sa te informeze despre echipament + il vei putea achizitiona! Fundaa?