| alex98_1803 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si ew ce placa de snowboarding sa imi iau ca ca vreau sa adopt stylul freestyle si nu stiu ce marca sa imi iau va rog imi puteti spune o marca buna de snowboard si cum sa fie placa. multumesc ffff mult!

4 răspunsuri:
| SEBYSKATE1 a răspuns:

Depinde de ce stil vreisi dupa cum spuy tu ca vrei frestyle (soft) firmele bune ar fi forum, burton, santa cruz, sapient, nitro. sper ca ti-am fost de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,burton,santa cruz, sapient, nitro si head

| Johnny77 a răspuns:

Eu ridere was up?
in locul tau pentru freestyle,exact ce practic si eu, ti-as recomanda cel mai rocker snowboard de la Signal Rocker, exact aceeasi o folosesc si eu si de 2 ierni la rand tot asta calaresc pe partie. Fac absolut orice cu ea, tricks,jib,pipes,back country,powder la greu, spins. Are un flex de innebunesti si ce imi place foarte mult este ca merg relaxat pe ea pentru ca nu prinde canturile in zapada deloc. Si ce imi place cel mai mult este ca am o placa diferita de toti, nu imi place sa am aceeasi tricou ca inca 100 de tipi. Fiecare este diferit
incearca pe www.snowrocker.ro PEACE

| pixxiejojo a răspuns:

Nu stiu firmele dar stiu ca principalul e ca placa sa fie flexibila!