| Costin_David_1998 a întrebat:

vreau sa-mi iau un longboard si nu stiu de unde ( stau in Bucuresti ) bugetul ar fi pana in 400 lei. Puteti sa-mi recomandati un site sau un magazin in Bucuresti. funda

3 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Explica-mi si mie o treaba. Care-i faza cu penny board, long board? Ce au asa de special? Sau au avut reclame foarte bune si pun botu toti tinerii, isi iau, ca doar e la moda si are toata lumea, si dupa vreo luna zace in vreun garaj pentru multa vreme. In loc sa dai 400 pe o prostie de-aia mai bine ti-ai lua o bicicleta si te plimbi prin oras cat vrei.

| Costin_David_1998 explică (pentru Cedry2k8):

M-am gandit la aceeasi chestie si am vrut sa fiu mainstream da meh, penny board-ul il au toti, am observat si eu. imi iau long board pentru ca imi place si sa ma plimb.

| Superfata87 a răspuns:

Decathlone si skates.ro