| ChocolataDulce a întrebat:

vreau sa-mi iau o tableta noua dar am cautat pe net la eMAG tablete si am vazut unele foarte ieftine de 349, 99 lei si are 9 inch are de toate puteti sa va uitati si voi dar nu stiu daca sunt bune sau ce alt magazin imi recomandati cu tablete dar pana in 500 lei.Eu stau in buftea aproape de Bucuresti

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din ce am citit in comentariile clientilor, la tabletele mai ieftine nu vad pe cineva foarte multumit ce performantele acestora deoarece bateria tine cam 4-5 ore, multi se plang ca bateria s-a umflat, etc

| SonicAndrei a răspuns:

Am observat că la eMAG sunt mai scumpe. La Altex sunt mai ieftine.
Iată o tabletă foarte bună, firmă românească :
http://www.altex.ro/......-4-1-negru

Dacă vrei mai ieftină, o poți lua și pe aceasta:
http://www.altex.ro/......id-4-1-alb

Dacă o iei pe prima îți vor merge toate jocurile perfect (nu știu cum va merge Real Racing 3). Eu o am pe a doua și îmi merge NFS Most Wanted foarte bine, dar când se încălzește sacadează puțin.

Eu zic să iei tableta la 500 lei. E foarte bună. Culoarea nu contează. O poți lua albă sau neagră.

| AlexandraT15 a răspuns:

O am eu, e buna, insa daca tot ai 500ron poti alege o tableta dual core e mai buna (adica cu 2 procesoare) merge mai rapid

| Goldenboy97 a răspuns (pentru AlexandraT15):

Dual core inseamna un singur procesor cu doua nuclee nu doua procesoare laughing