| 01Snake a întrebat:

Vreau sa stiu ce credeti, cine va castiga joi? Steaua sau Chelsea....Parerea mea este ca Steaua va pierde meciul cu 1-0 sau 2-1 si o sa bata la penalty.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Mizez pe un 2-1 pentru Chelsea care ar califica pe Steaua. Ma bazez pe disciplinitatea tactica a jucatorilor romani dar si pe spatiile mai mari de care vor beneficia pe Stamford Bridge.

| mona a răspuns:

As vrea sa se repete scorul[victoria] de data trecuta dar sincer mi a frica ca vor pierde

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ia bataie cu 2-1 se califica

| alexs99 a răspuns:

Eu zic ca va fi egal(1-1 sau 2-2) sau va castiga Chelsea cu 2-1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca va fi 1-1 gol dat de Raul Rusescu sau Vlad Chiriches sau 1-0 pentru chelsea si va castiga steaua la penalty
FORTZA STEAUA!

| Andrei1499 a răspuns:

O sa fie 1-1 si sper sa se califice steaua. funda?

| Corino a răspuns:

STEAUA - Chelsea = 10 - 0
FO.R.TZA ST. EAUA F.OR.TZA S.TE.A.UA!