| xEndlessLove a întrebat:

Hello! Cine credeti ca va castiga meciul dintre Steaua si Chelsea, saptamana asta? Astept raspunsurile vostre. Va rog, argumentati de ce credeti!

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Steaua

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua. Singurul motiv pentru care cred asta este Benitez.

| Klaryssa a răspuns:

Steaua a si castigat...Eu tineam cu Steaua pentru ca sunt de-ai nostri si joaca bine ( in plus Niall din 1D a tinut cu Steaua )

| xEndlessLove explică (pentru Klaryssa):

Pentru instiintarea ta, joi seara la ora 22:00 pe ProTv, Steaua mai joaca odata cu Chelsea tongue. Si stiu ca au castigat cu 1 - 0.
Mdeahh, bravo lui.

| Klaryssa a răspuns (pentru xEndlessLove):

Pai mersi, nu prea sunt cu meciurilewinking

| xEndlessLove explică (pentru Klaryssa):

Nici eu nu eram pana joi seara rolling on the floor

| Klaryssa a răspuns (pentru xEndlessLove):

rolling on the floor Oamenii se mai schimba laughing

| asdfghjkStyles a răspuns (pentru Klaryssa):

Si cand te gandesti ca am tinut cu chelsea, pentru ca cei din 1D au facut asta rolling on the floor

| Klaryssa a răspuns (pentru asdfghjkStyles):

Stiiiiiuuuuu....Cat ne poate schimba musica! Apropo, ma bucur sa vad ca mai exista directioneri care stiu sa asculte muzica nu doar sa o critice :*

| asdfghjkStyles a răspuns (pentru Klaryssa):

:* ai vazut ca louis s-a vopsit......roscat! crezi ca e adevarat sau ca e facut pe photoshop?

| asdfghjkStyles a răspuns (pentru Klaryssa):

App...la multi ani pentru ieri!

| Klaryssa a răspuns (pentru asdfghjkStyles):

La muli ani intarziat si tie si tuturor directionerilor! Ai sarbatorit?

Răspuns utilizator avertizat