| Dibullets a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca are ceva daca iau Creatine Monohydrate de la 15 ani? Si vreau sa stiu cum se administreaza.

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Creatina te ajuta la sala de forta sau la un sport care te suprasolicita fizic foarte tare. Daca tu vrei sa iei creatina numai asa si nu faci nici sala si nici sport exista sanse mari ca sa faci acnee. Nu lua daca nu ai nevoie de ea. Daca vrei sa cresti in forta sunt si alte metode care nu costa nimic si care le poti face singur acasa sau la sala.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In conditiile in care rinichii sunt cei care proceseaza creatina, daca prezinti boli ale rinichilor sau diabet ar trebui sa eviti sa folosesti creatina din cauza posibilei aparitii a unor noi probleme de sanatate.

| OnuOnulică a răspuns:

Din câte știu trebuie să ai cel puțin 18 ani ca să poți lua creatine.