| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor happy. Am o intrebare. In Constanta, bulevardul Mamaia exista vrun teren dar sa exista si cosuri de baschet? Daca da cam pe unde si cam cat ar costa o inchiriere sau pe ce baza se poate intra acolo. Multumesc anticipat P.S: Ofer fundita big grin.

Răspuns Câştigător
| baNutzZu a răspuns:

Nu. cel putin nu stiu eu. nu cred ca sunt terenuri cu, cosuri de baschet spre inchiriere. cel mai bine este sa cauti la terenul de sport al unei scoli /liceu!

1 răspuns:
| DiCaprio66 a răspuns:

Multumesc pentru raspuns. Probabil nu exista. Nu am idee, pacat totusi, voiam sa ma distrez jucand baschet cu niste amici.