| luci26 a întrebat:

Salut tuturor, va rog s-a ma ajutati de ceva vreme ma doare muschiul piciorului, crd ca am febra de la fotbal, iar maine am competitia de fotbal la scoala. ce pot face s-a imi treaca?

Răspuns Câştigător
| tycy a răspuns:

Ia o aspirina, fa o baie si in apa pune niste sare de bucatarie apoi baga-te direct in pat si odihneste-te.maine te vei simti mai bine

1 răspuns:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Aplica in zona unde te doare muschiul putina crema pentru dureri musculare sau simpla si masezi bine, bine inainte de culcare.Iti va sta mai usor.
Numai bine.
Pa, pa.