| RuxandraBianca a întrebat:

Salut utilizatori care isi pierd timpul pe TPU la fel ca mine! va place fotbalul? cu ce echipa tineti? dar tenisul? ce jucator(i) va place/ plac? mie imi plac roger federer, rafael nadal si sorana cirstea. si tin cu dinamo(sa nu incepeti sa ma injurati stelistilor), dar urmaresc si alte meciuri.

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Fotbalul și tenisul sunt cele mai plictisitoare sporturi. Iar fotbalul, din cauza suporterilor giboni, a ajuns un fel de manea a sporturilor.

| RuxandraBianca explică (pentru Wøodenpints):

Nu sunt sporturi plictisitoare. asta e doar parerea ta. probabil tie ti se pare mai distractiv sa-ti petreci timpul pe TPU decat sa joci un joc de tenis sau fotbal.

| Wøodenpints a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Păi vezi că ai înțeles la fel de mult cât ar înțelege o muscă din răspunsul meu.
În întrebare ai spus că te uiți la tenis și fotbal. Iar eu ți-am răspuns din aceeași perspectivă, de privitor. Iar tu acum vii și-mi spui că prefer să fac altceva în loc să joc tenis sau fotbal.
Una e să joci, alta e să te uiți la alții cum joacă.
Și nu, nu-mi place nici tenisul nici forbalul. Mi se par niște sporturi mult prea simple, plictisitoare, la care o șleahtă e fascinată de cum lovesc niște giboni mingea.
Sunt chestii mult mai interesante pe care pot să le fac decât să mă uit la alții cum dau o minge de la unul la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place fotbalul tin cu Steaua.
La tenis nu ma uit.

| vali4789 a răspuns:

Din afara nu am echipe favorite dar imi plac fptbalisti ca : Lamela(Roma), Oscar, Hazard(Chelsea), Draxler(Schalke 04), Walcott(Arsenal), Reus(Dortmund)...

| enonimox a răspuns:

Farul

| catelusipufosi27 a răspuns:

Mie imi place fotbalul la fel ca toata lumea am o echipa preferata este petolul sper ca sa nu-mi adresa-ti cuvinte urate

| catelusipufosi27 a răspuns:

Da imi place fotbalul tin cu petrolul