| ana_6813 a întrebat:

Pe cine alegeti dintre Rafael Nadal si Roger Federer?(eu il aleg pe Roger Federer)

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Roger Federerlove struck. Pur si simplu pentru ca Federer a fost nascut pentru tenis, un jucator cu un talent care intrece orice masura. Federer este jucatorul care a fost nascut pentru tenis, nu ca Nadal un jucator creat de toni nadal.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu il aleg pe Roger Federer.

| Kitty3D a răspuns:

Eu il aleg pe Rafael Nadal big grin. Este mult mai indraznet ca sa zic asa doreste sa isi apare titlu si sa fie cel mai bun Roger s-a cam inmuiat bineinteles ca e si de la varsta dar il prefer pe Nadal.

| KryssyKryss a răspuns:

Nadal desigur!

| Anamaria_5687 a răspuns:

Si eu tot la fel. pe Roger Federer