| Liviutik a întrebat:

va intreb si eu ceva. daca as face in fiecare seara, timp de 1 luna. cate 200 abdomene.este vreo posibilitate sa se cunoasca ceva?
am 1, 75 inaltime, 80-83 kg.
si, pentru piept. ce excercitii imi recomandati?happy

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

O sa fie rezultate nu gluma dar pana atunci cred ca o sa faci o febra musculara de nu mai iti trebuie abdomene cat traiesti.

| Liviutik explică (pentru KellyGreen):

Paai.laughing in prima saptamana. recunosc, aveam o febraa :-ss vaii mama.dar s-a obisnuit abdomenu` cu exercitiile astea.si am luat-o treptate.50, 100, 150.acum 200. happybig grin

4 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Orice exercitiu practricat regulat o sa aiba efecte in timp..., nu conteaza cat faci ci conteaza cat de rgulat faci

| Sp33dyt a răspuns:

200/zi, 5 zile pe saptamana, in mod sigur se va cunoaste
pentru piept daca nu vrei sa investesti in niste gantere doar flotarile te pot ajuta

| Liviutik explică (pentru Sp33dyt):

Sper.sa fie asa cum spui tu :*