| vladv26 a întrebat:

Salut voi ce credeti cine va castiga meciul de astazi, Argentina sau Germania? argumentati,nu vreau sa imi ziceti cu cine tineti voi, vreau sa argumentati de la fiecare echipa

7 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu se știe, ambele au echipe bune, dar eu aș paria pe Germania.

| Mediocre a răspuns:

Germania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Germania pentru ca a aratat fotbal la campionatul asta, spre deosebire de argentina care a avut noroc

| lovelike a răspuns:

Germania clar

| frouzz a răspuns:

Germania are mari sanse sa gastige deoarece pleaca cu un moral extrem de mare si are mult mai multi suporteri deoarece brazilienii tin cu Germania fiindca Argentina e dusmana Braziliei si nu isi doresc sa castige ei.Germania are de alrfel si un lot mai puternic si un antrenor extraordinar.Argentina pleaca cu sansa a doua dar orice se poate intampla intr-o finala.

| frouzz a răspuns (pentru frouzz):

Am vrut sa zic "altfel"

| ItIsAlright a răspuns:

Eu sincer, tin cu Argentina dar sunt sigura ca o sa castige Germania pentru ca are o echipa oarecum mai buna. Germania a maturat cu toate celelalte tari pana acum deci...
Argentina are o echipa buna, si ea, jucatori cu nume celebre, dar pur si simplu nu a demonstrat pana acum ca poate fi castigatoarea campionatului, pot spune ca a avut si noroc.
Oricum, finala mai frumoasa ca asta nu se putea, deci sa castige cea mai buna.