| Robert_Mocanu_1995 a întrebat:

Am o problema vreau sa-mi cumpar o pereche de role dar nu stiu de unde si cat costa (sa fie cat mai ieftine).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PandaaKid a răspuns:

Eu mi-am cumparat din dechatlon cu 150 lei happy

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Role de calitate gasesti la skateworld.ro

O pereche de role de calitate nu va fi ieftina. Iar o pereche de role ieftine, nu va fi de calitate.

| me4u a răspuns:

Pai ai 2 variante. Cumperi niste role ieftine din supermarket cu care nu o sa iti placa sa mergi pentru ca sunt proaste si nu sunt confortabile sau dai ceva mai mult pe o pereche de role de la www.Skates.ro pe care o sa le ai multi ani de acum incolo...

| Mihai_L-Razvan_1990 a răspuns:

Cauta in magazinele cu articole sportive gen Intersport sau Hervis Sports......preturile variaza.

| Zappacita a răspuns:

Eu mi-am luat acum o luna dintr-un magazin obisnuit ..am dat doar 100 lei pe ele.Dar poti gasi si la carefour sau caufland;-?