| gongsterbeep a întrebat:

Vreau sa joc la pariuri la sistem. Am pus pe bilet 5 meciuri si imi apare 3/5, 1/5, 2/5...etc. Ce inseamna? Apoi dupa ce aleg una din ele, la fiecare meci imi apare " Fix" si jos imi apare f 1+1/4 ...si nu stiu cum sa fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dhdhbfbc a răspuns:

Sunt cote. Io zic sa nu te bagilaughing din propria experienta...

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Inseamna ca castifi fix pla

| EmanuelT a răspuns:

De ce vă băgați la sistem, dacă nu știți?
Ai 5 meciuri. 1/5 e dacă îți iasă cel puțin un meci, iei biletul dar se face doar cu cotele de la meciurile pe care le-ai luat, nu toate la un loc
2/5 trebuie minim 2 meciuri să-ți iasă ca să poți să iei niște bani
3/5 cel puțin 3 meciuri ș.a.m.d
Nu știu pe ce site ai pariat de-ți apare f1+1/4 că eu pariez la superbet și nu-mi apare așa, sau pe ce pariezi...