| LukWhuzTalkin a întrebat:

Daca vreau sa pun un bilet de 5 RON la pariuri pe 5 meciuri cu sistem 4/5 cu urmatoarele cote ce suma voi castiga daca imi ies 4 sau toate 5 FUNDA
meci1-cota 3.55
meci 2-cota 1.85
meci 3-cota 1.50
meci 4-cota 1.55
meci 5-cota 1.85

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Aduni cotele care ti'au iesit, cele 4 fara cel pierdut, si inmultesti cu 1, dc 1? pentru ca miza se imparte la cate variante ai, in cazul tau sunt 5 variante 5:5=1, dar mai bine foloseste asta, aflii castigul http://www.pariuri-sistem.ro/ dai tip pariu 4/5 si treci cotele +miza

| ellaaaaaaa a răspuns:

Daca iti ies 5 se aduna cotele si se inmulteste cu 5 Ron. adica
(3.55+1.85+1.5+1.55+1.85)*5.
la 4 depinde ce meci nu iti iese..nu stiu exact cum e