| Stratovarius a întrebat:

vreau sa ma apuc de sala si am de gand pe langa efort sa iau ceva suplimente..am auzi ca sunt ceva ciocolati ceti dau ceva enrgie in lps sau ceva de genu..imi dati niste idei despre ce as putea lua? fara steroizi)) funda!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Varsta, inaltime/greutate, alimentatie?

alea se numesc "suplimente" ca sa suplimenteze ce nu poti tu acoperi din mancare. deci, cate mese ai pe zi si cam in ce constau ele?

| Ibrahimovic a răspuns:

Fara suplimente...ca alea iti iau din rezistenta, nici decum nu-ti dau energiehappy