| ddANONIMUL a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi iau o bicicleta noua si am la dispozitie un buget de 550ron maxim 600.Am vazut la selgros o bicicleta DHS climber 2642 si arta bine(scimbatoare shimano,frana v-brake,janta dubla, full suspension etc.). Vreau sa ve intreb daca este buna.Precizez ca o voi folosi la plimbari(in oras si cateodata pe la tara).Va multumesc.Astept pareri din partea cunacatorilor.

Răspuns Câştigător
| VIKZ a răspuns:

Daca ai un magazin Hervis in oras si mai pui putini bani ai lucru de calitate zic eu la un pret foarte bun ( 630 ron ), dar are cadru de aluminiu, 21 viteze, etc. iti dau link cu toate bicicletele de la Hervis, insa asta e bicicleta de care zic - 26" X-Fact Mission

5 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Cei de la dhs fac niste biciclete foarte proaste, o firma mai buna ar fi firstbike si cei de la ghostbike au biciclete bune

| VIKZ a răspuns:

Apropo,sa nu faci greseala sa-ti iei full suspension si mai ales nu 2642

| zGabi a răspuns:

DHS e cea mai naşpa firmă EVĂR!

| anamariasweetlike a răspuns:

Am si eu o bicicleta de acelasi fel. este foarte rezistenta si suspensiile sunt super. o am de 2 ani si este inca intr'o stare excelenta. franele sunt si ele foatre rezistente si poti sa mergi foarte usor cu ea, atat pe traseu accidentat, cat si pe asfalt.

| anamariasweetlike a răspuns (pentru anamariasweetlike):

Doar ca a mea e dacia. nu dhs. dar are cam aceleasi dotari happy