| ace02 a întrebat:

Salut, vreau sa pun la pariuri ca se marcheze 7 goluri intr-un meci, exista 2 meciuri in seara asta unde se vor marca? 12.12. 2013, sau pe 13.12. 2013. FUNDA URGENT

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Poti pune ca se marcheaza multe goluri in meciurile Hertha Berlin-Werder Bremen sau Salzburg-Esjberg.

4 răspunsuri:
| CartofiorDulce a răspuns:

12.12.2013! big grin

| Marcela9Xd a răspuns:

12.12.2013! 13 este umar cu ghinion asa ca mai bine in 12 Funda te rog? :*

| Toxyku a răspuns:

In poarta.

| guerrini94 a răspuns:

Frate de 7 + nu prea exista meciuri...dar daca ar fi sa incerci ia-l pe tottenhan - anzhi si Psv - Chernomorets big grin Funda?