| Nicu7819 a întrebat:

Salut, vreau sa pun si eu o întrebare legata de inaltime. Am 16 ani, și undeva la 167-168. tata are cred 170 si mama 160, cat credeti ca voi mai creste pana la 20-22 de ani? Avand in vedere ca nu practic nici un sport. multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Zveirest a răspuns:

Eu am 15 si am 1.66 sau mai mult (nu m-am mai masurat de mult) si nu am probleme, eu am parintii scunzi de inaltime si sunt mai inalt decat ei. Nu ai probleme daca nu mananci toata ziua prostii sau daca stai efectiv toata ziua pe scaun si nu te intinzi sau faci un pic de miscare