| Robert492 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu daca exercitiile care le fac acuma de izolare la biceps / triceps sunt bune,si daca izolarea este buna si pentru cei care vor sa puna masa, nu neaparat cei ce vor sa se defineasca.
Si as mai avea o nelamurire la antrenamentul meu biceps-triceps, sa imi spune'ti daca e bun, sau ce ar trebui sa schimb la el.

Biceps :
4x Flexii ciocan banca (10-8-6-4)
4x Flexii cu bara (10-8-6-4)
4x Flexii cu bara Z la banca Scott (10-8-6-4)
3x Flexii cu gantera la banca Scott pozitia ciocan (10-8-6) - acesta ultimu este pentru izolare

Triceps:
4x Impins din culcat cu bara dreapta - priza apropiata (10-8-6-4)
4x Flotari la paralele (10-8-6-4)
4x Skull Crusher (10-8-6-4)
4x Extensii la helcometru cu priza V (10-8-6-4) (Izolare )

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pierzi vremea cu izolarea.

si come on, 16 serii la biceps? si mai si vrei sa creasca?

apuca-te de sah