| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Vreau sa trec la pariurii sportive online.Ce casa de pariurii imi sugerati la inceput de drum?
Tinand cont de cateva aspecte, cote avantajoasr, sa nu ceara verificari ale contului din 2 in 2 saptamani, bonusul de "bun venit" sa nu trebuieasca sa-l rulez 20x pentru al putea scoate, ș.m....cred ca ati inteles ce vreau.

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Pentru inceput sa te acomodezi cu pariurile online iti recomand UNIBET, dupa parerea mea cel mai complex in pariurile online, foarte usor de inteles structura lui in pariuri, cote printre cele mai avantajoase, multe bonusuri, bonusul de bun venit accesibil, rulaj de 5x pe orice cota, din cele la care am primit eu bonus asta e singurul la care am reusit in termen de o luna sa il si scot avand in vedere ca nu iti ofera prea multe restrictii fata de alte agentii. Poti depune minim 50 lei prin card sau 25 paysafe pentru inceput sa vezi daca te acomodezi cu el. Verificarea se face doar la deschiderea contului foarte usor si rapid si dupa nu mai ai treaba cu ei.

3 răspunsuri:
| RăzvanUCV1948 a răspuns:

Excelbet și Get's bet

| Petrut123456 a răspuns:

Încearcă. Fortuna Bet