| Alexandrubgd2828 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb o chestie, eu de 1 luna 2 luni, imi este foame incontinuu, si dorm foarte mult, cam 10 11 ora pe seara daca imi pun alarma, daca nu mi-o pun dorm si 12 13 ore pe seara, asta afecteaza cresterea sau ce se intampla? Tatal meu mi-a spus ca la 14 ani era foarte micut, el acum avand 177, tin sa mentionez ca fac sala de luni pana vineri seara, iar pe parcusul zilei imi este o foame de imi vine sa mananc si pietre, ce inseamna asta? Dau Funda!

5 răspunsuri:
| Amydamaru a răspuns:

In cazul in care fumezi marijuana sa stii ca de acolo pofta de foame si somnul vin.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Probabil nu mănânci cum trebuie și nu ai energie. Când te-ai apucat de sală, ți-ai făcut și-un plan alimentar?

| Cosmin86 a răspuns:

Pai e normal sa-ti fie foame cand faci sala, muschii cer mancare.

In general oamenii care fac sala mananca dublu sau triplu fata de un om normal.

| Alexandrubgd2828 explică (pentru supadeceapa):

Da mi-am facut, am citit pe net ca inseamna ca si cresti in inaltime daca iti este somn si dormi foarte mult! Acuma nu stiu ce sa cred.

| VasileRapidistu13 a răspuns:

Tensiuni corp cel mai probabil si eu sunt la fel acum, dar la mine e din cauza anxietatii la tine nu cunosc cauza.Un om care mananca mult eu stiam ca e tensionat.