| Gaby3891 a întrebat:

Salut, vreau si eu un antrenament pentru sala in 4zile pe saptamana si cam la ce aparate pentru fiecare grupa si cam cate serii si repetari ar trebui sa fac? Si ce ziceti de tractiunile cu priza scurta pentru biceps sunt bune?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, eu doar cu tractiuni imi lucrez bicepsul ( tractiuni cu discuri legate ).

Uite un model de antrenament pentru ce vrei tu :
http://www.culturism.ro/......amana.html

Dupa ce te obisnuiesti cu el, incepi sa faci schimbari.

p.s. : mai lasa aparatele, concentreaza-te pe greutati libere si corpul tau, astea sunt cele mai bune exercitii.