| Skrillex9000 a întrebat:

vreau si eu va rog, un site in care imi pot schimba tema, culoarea paginii la facebook, Funda :X.

3 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

La categoria sport cu siguranta se vorbeste despre facebook-ul tau.

| HCR1 a răspuns:

Buna
e foarte usor de schimbat, intri in magazinul web crome scrii Facebook color changer iti da mai multe extensi. instalezi una si urmezi instructiunile, imosibil sa nu mearga.(eu l-am schimbat deja) poate te ajuta si un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=FDFEQ1mYYBs bafta

| Skrillex9000 explică:

Trebuie google chrome?