| Iulian09 a întrebat:

Saluta! In legatura cu alimentatia:
10:00 – jumatate de shake proteic si mic-dejun (oua, sandwich cu ton, etc)
13:00 – pranz (proteina + carbohidrati) – de obicei, piept de pui cu cartofi + salata sau paste cu pui
15:00 – gustare – baton proteic sau migdale, nuci, alune
19:00 – cina (proteina +carbohidrati) – de obicei, peste cu orez sau omleta cu legume
21:00 – gustare – iaurt, branzica de casa + un fruct
23:00 – jumatate de shake proteic

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Tu ai 3 mese pe zi si 2 gustari, scotand din tema ultimul shake. eu in locul tau as adauga la 15 o masa principala (cat mananci la 13 mai adaugi putin si o imparti a 2, si dupa masa de la 15 sa iei ca desert nucile, si batonul il poti lua dupa masa, sau il imparti in 2 si il iei si dupa 13 si dupa 15). daca nu vrei sa cresti in greutate e ok

| BlackNinja a răspuns:

In legatura cu alimentatia ce?

| SerbanSnake a răspuns:

Parerea mea e ca ai o alimetatie bogata tinand cont ca iei si un shake de 2 ori pe zi e chiar ok tine-o tot asa.