| gazaru a întrebat:

Salutare.Acuma ma duc la niste antrenamente la fotbal si nu stiu ce o sa-mi dea sa fac si mi-e frica sa nu primeasca. Aveti vreo idee ce imi da sa fac?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Dacă eşti optimist şi le arăţi ce ştii te primesc sigur.

3 răspunsuri:
| gazaru explică:

Va rog frumos pe cine stie trimiteti un video sa vad sau ce antrenamente sa fac ca nu stiu cu ce sa incep?

| gazaru explică:

Pai ce fel de antrenamente?

| Anime1000 a răspuns:

Ma se fac antrenamente fizice si tehnice. La cele thnice se trage la poarta dribling si mai multe de genul acesta. Cele fizice sunt de rezistenta alergari gimnastica si altele sper ca ti-am fost de folos.