| sorinbv18 a întrebat:

Salutare,am o dilema, am jucat un pariu la Superbet, victorie Kasatkina și adversară a abandonat în setul 2 când era 0-1 pentru Kasatkina, am cota 1 sau am prins evenimentul, mersi?

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Normal daca nu s-a intrerupt meciul din cauza unor cauze naturale precum ploaie sau mai stiu eu ar trebui sa-ti dea evenimentul, pana la urma e abandon. Cum ar fi la fotbal 3-0 la masa verde

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Sunt doua tipuri de pariu:
1.Victorie kasatkina
2.victorie kasatkina (inclusiv abandon)
probabil daca intrebi nu stii de a doua optiune de pariere, deci ai pus varianta 1.
la varianta 1 primesti cota 1 si la varianta 2 cum se opreste meciul asa iti apare pe bilet. 5-4 kasatkina de exemplu si abandon, tu trebuie sa ai 1 pe bilet ca sa fie castigator

| Steaua19861 a răspuns:

Cel mai probabil ai cota 1, deoarece jucatoarea pe care ai mizat desi are primul set castigat setul 2 si implicit eventual set 3 urmau a se decide pe teren, deci deznodamant final nefavorabil era posibil matematic, daca nu cumva casa de pariuri respectiva are alte reguli ceea ce e putin probabil, deoarece nu cred ca le ar conveni sa plateasca pe termen lung meciuri de 3 seturi la masculin sau feminin jucate 1 singur set nestiindu-se cu accurate procentul pro/contra, deci practic majoritatea caselor de pariuri care se respecta vor acorda cota1!

| Steaua19861 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Ce diferenta de cote avem intre cele 2 variante?