| extasycash a întrebat:

meciul de astazi Roma-Parma s-a incheiat prin abandon, mai exact prin abandonul celor de la Roma la scorul de 0:0. Ce se intampla cu biletul meu, este considerat necastigator deoarece Roma a abandonat sau evenimentul va primi cota 1?(eu am mizat pe o victorie din partea lor). Promit funda raspunsului ce ma va lamuri!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Da vei prima cota 1. PatrickStar vorbesti in nestiinta de cauza. Cand a jucat steaua - rapid si s-a aruncat cu bricheta atunci steaua a castigat cu 3-0 dar asta s-a aflat abia dupa cateva zile, dar la pariuri meciul a primit cota de 1.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca cei de la Roma au abandonat meciul inseamna ca Parma a castigat la masa verde cu 3-0.

Asta inseamna ca biletul tau este necastigator.

| RobEERTtttt a răspuns:

Frate vreau sa aflu daca ai castigat caa la fel am patit si eu te rog lasa-mi raspuns daca poti