| bornthisway1 a întrebat:

Daca pun un pariu la publicbet la Victorie si face egal pierd tot pariul? scrie ceva de genu pe sait "In caz de egalitate evenimentul primeste cota 1" adica ce suma mai primesc?

Răspuns Câştigător
| DonCafe a răspuns:

Pai normal ca il pierzi, sunt 3 variante 1, x, 2 tu ai pus 1 dar a iesit x. Totusi la unele agentii iti ofera sansa sa pui 1 sau 2 iar la x primesti cota 1 dar la variantele astea cotele la 1 sau 2 se vor mai micsora, sper ca a inteles. Bafta

| VIKZ a răspuns (pentru DonCafe):

Nu-i adevarat. Daca pui la VICTORIE si face egal nu pierzi biletu' da pierzi meciul respectiv. Daca avea cota 1.3 sa zicem si face egal se transforma in cota 1, adica e ca si cum nu ai pus meciu ala, da nu pierzi biletu. Vorbesc de publicbet, la altele nu stiu.

1 răspuns: