| dakrismak a întrebat:

am o intrebare. cine stie un site de pariuri sportive care sa ofere un bonus fara sa ceara o depunere. Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Practic banii aia bonus pe care ii primesti trebuie sa ii rulezi tot acolo, si apoi daca esti pe plus, sa depui alti bani ca sa ii poti scoate pe toti. Asa cred ca functioneaza.
Oricum e bataie de cap si cu bonusul ala pe care il primesti. Mai bine te sfatuiesc pur si simplu sa iti depui banii tai si ai scapat de griji, stii ca joci doar ce ai bagat tu. Bafta! happy

| dakrismak explică (pentru anonim_4396):

Doresc ceva de genul cont demosntrativ... nu vreau sa scot nimic... doar sa fac 2 3 pariuri si dupa sa depun bani

| OLBGromania a răspuns:

Momentan doar MAXBET ofera 30 lei fara depunere. Pentru mai multe informatii ma gasesti pe forum https://olbg.ro/forum/, sunt "florin