| ATotȘtiutoru a întrebat:

Salutare. Am o problema si daca stiti va rog sa ma ajutati(fotbal).
Am 18 ani si in urma cu 5 ani jucam la U15 dar s-a desfiintat dupa cateva etape echipa si trebuia sa ma dea afara deoarece nu aveam 16 ani sa joc la echipa de seniori din Liga 4. Acum cateva zile am vrut sa ma reapuc iar de acest sport si am fost la echipa din sat(Liga 5) dar problema e ca nu stiu daca mai pot juca vreodata. Am vorbit cu fostul antrenor de acolo si i-am spus daca poate sa-mi faca un transfer etc sa pot juca la acea echipa dar a spus ca a ars carnetele si nu mai pot juca niciodata fotbal la un club, deoarece nu mai are carnetele si in continuare sunt legitimat la acea echipa de juniori. L-am intrebat daca nu poate sa faca alt carnet etc sa ma pot transfera dar a spus ca e imposibil ca numai 1 carnet se poate face dar nu cred. Probabil zice asa doar sa nu joc sau ceva. Astept un raspuns de la cineva care stie si poate sa-mi dea un raspuns daca as mai putea juca vreodata sau ce ar trebui sa fac in aceasta situatie. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce crezi tu, ci ceea ce acel antrenor deja ti-a confirmat, ca-i imposibil sa iti mai faca un alt carnet, odata ce ai fost odata respins si existi in evidentele lor ca respins.