| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare poate ridicola dar va rog fara mistouri, fotbalistii ce chiloti poarta/ar trebui sa poarte? Normali sau marca botezatu? Cine se pricepe sau joaca fotbal as vrea sa ma ajute si pe mine, va multumesc
In general cum se poarta colegii cu tine cand esti nou venit?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dragă prietene, nu cred că ar ţine cineva să facă mişto de tine, dar întrebarea e cu adevărat naivă, de rîsul lumii. Puteai să întrebi pe un amic sau poate pe altcineva iar nu să-i dai drumul pe net. Ce importanţă are, crezi, cu ce anume fel de chiloţi joacă fotbaliştii. Care e meseriaş joacă şi în zdrenţe. Crezi că dacă ai chiloţi brodaţi cu fir de aur ştii să joci mai bine? De aici rezidă naivitatea şi comicul întrebării tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paai si da un exemplu, un link ceva?

| IonutPutinica a răspuns:

Chiloti elastici lol Fundaaa

| Marian_Dragos_1994 a răspuns:

Si eu joc fotbal...la Otelul Galati si in general nu se joaca cu chiloti big grin, deoarece te va strange laughing) stiu ca suna ciudat dar chiar asa este, ti-o spun din proprie experienta.Sii...depinde, daca esti o fire sociala poti sa te agreezi imediat intr-un colectiv nou, dar daca esti inhibit iti va fi mai greu.winking