| UnVarLegendar a întrebat:

Salutare.Am varsta de 15 ani si 1, 69 inaltime fix, descult ma refer.De 2 saptamani ma tot doare coloana, dar nu durere d-aia sa zici acolo ce naiba am de ma omoara, ci asa usor spre gat.E de la crestere? Intreb si eu fiindca sunt curios si ma gandesc ca ma puteti ajuta cu un sfat.Nu incepeti cu jigniri, multumesc pentru timpul acordart.

2 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Hmm, pot sa fie multe raspunsuri in ceea ce priveste durerile de spate, iti recomand sa consulti un medic.

| Irina_Angi_1970 a răspuns:

De la credtete nu doare coloana. Daca dormi pe perna mare incearca sa dormi pe una mica. Cateva masaje usoare cu o crema analgezica.