| Marius96 a întrebat:

Salutare...
As vrea sa va intreb daca antrenamentele cu greutati ajuta la slabit sau ar fi mai folositor sa ma duc doar la alergat, sau amandoua?

3 răspunsuri:
| laur_8083 a răspuns:

Nu! Antrenamentele cu greutati nu ajta la slabit, iti dezvolta muschiul doar, dar eu zic amandoua pentru ca: muschiul ajuta la arderea grasimilor mai repede, iar daca si alegi e combinatia perfecta. Mult noroc

| eandopuncttk a răspuns:

Cati ani ai?
daca ai putini adica esti "bighidiu" mai bine lasa-te de ridicat greutati ca o sa mai gresti o laie laughing

| Marius96 explică:

Andoando am 16 ani 1.71 si 72 kg, eu zic ca nu sunt "bighidiu"