| fcsboy a întrebat:

Care a-ti jucat sau jucat la pariuri sportive online de pe bet365? Sunt mai multe categorii dar m-ar interesa fotbalul virtual, stiti vreo tactica? Multumesc!

2 răspunsuri:
| paint9 a răspuns:

Nu cauta coeficient mare, nu crede ca prin asa metoda faci bani rapid, fii calm, gaseste o liga unde sint putine egalitati si r..at,nu te sfatui sa alegi Anglia,gasesti o liga pe plac si urmarestea timp de o saptamana si pariuri pe un notepad, singur vei gasi strategia, nu uita, rabdare si calm, nu intotdeauna favoritii cistiga, succes(eu ti-am spus concluzia la a le mele incercari,)

| fcsboy explică:

Eu ma refeream la fotbal virtual de pe bet365, sunt meciuri din 2 in 2 minute