| barcelona96 a întrebat:

ce parere aveti de meciul de astazi: D. Ferrer vs N.Djokovic? Favorit este Djokovic dar avand in vedere ca Ferrer l-a eliminat pe Nadal in semifinale balanta se cam inclina.Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

O sa castige Ferrer, are o dorinta mult mai mare de a castiga, vrea sa-si apere titlul obtinut anul trecut, pe cand Djokovic se gandeste la Turneul Campionilor.

2 răspunsuri:
| PainMax1985 a răspuns:

Sustineti-o pe Simona Halep pana una alta :P. finala live aici http://multimedia-lateral-dezvoltatu.blogspot.ro/......tosur.html

| klaudiu6 a răspuns:

O sa castige Djokovici nu cred ca o sa aiba probleme prea mari ca sa nu castige o sa il bate in doua seturi