| Aphrodi a întrebat:

Spuneti-mi si mie parerea voastra despre urmatoarele meciuri : Polonia - Grecia
Rusa - Cehia
Ferrer- Nadal
Djokovic- Federer
Multumesc!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La ce sport? Handball? Rugby? Basket? Hockey? Polo?
Intrebarea ta nu e exacta

| Aphrodi explică (pentru unknownn):

Evident ca primele 2 meciuri sunt la fotbal, iar celelate 2 la tenis. nu crezi?!

| unknownn a răspuns (pentru Aphrodi):

Daca as fi mama omida poate as crede, dar eu ma bazez pe stiinte exacte nu pe tragerea la sorti.
Cum mi-as putea da seama la ce sport te referi daca doar oferi numele unor tari?

| matadoru a răspuns:

Polonia-Grecia 1x, Rusia-Cehia p1, 5 Ferrer-Nadal 1; 3 la seturi si Djokovic-Federer p3, 5 seturi

| gojira a răspuns:

Vezi pronosticuri pe:
www.pariazaresponsabil.ro

| Derbedeu24 a răspuns:

Polonia-Grecia 1x, Rusia-Cehia p1, 5 Ferrer-Nadal 1; 3 la seturi si Djokovic-Federer p3, 5 seturi