| Marius96 a întrebat:

Salutare
Ce parere aveti despre suplimentul L-carnitina?
Ajuta la slabit?
Ii ceva de el?

3 răspunsuri:
| Razvan94 a răspuns:

L-am folosit o luna, fara rezultate. Trebuie sa faci sport intre timp, suplimentul se ia cu 30 min. inainte de efort fizic. Depinde de organism, stiu pe cineva care de la 120 kg a slabit 30-35 kg cu acest "l-carnitina". nu e scump. incercarea moarte n-are!

| CulturismFitness a răspuns:

L-Carnitina arde grasimile. Acesta da rezultate foarte mari impreuna cu antrenament cardio: http://www.culturismfitness.ro/fitness/l-carnitina-arde-grasimile/

| Chaosmedia a răspuns:

Salut

L-am incercat si eu si pot sa zic ca a dat roade. Cum a zis si @razvan, trebuie sa il iei cu 30 de minute inainte de vreun efort fizic, deoarece facand efort fizic transpiri de 2x mai repede si mai mult si asa arzi mai rapid caloriile happy Nu uita, trebuie sa iei de doua ori pe zi o data inainte de sport si seara cu o jumatate de ora inainte de culcare! Ai putea sa te duci la sala sa alergi pe banda jumatate de ora, sa tragi de fiare... Tinand cont ca vrei sa iei L-carnitina happy
Sper ca ti-am fost de ajutor.