| samiZiciPompier a întrebat:

Salutare,

Cine imi poate explica ce este un 'fixed game / fixed bet', va rog?
Dau funda!

Multumesc fain! happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Se presupune ca este un meci aranjat dinainte. Iti zic din proprie experienta ca este foarte greu sa gasesti pe cineva pe facebook care chiar sa ofere din astea. Asemenea blaturi nu ajung la toti fraierii. Logic gandind, daca cineva are un meci fixed, deci un blat, de ce sta sa il vanda pe facebook contra unei sume de bani si nu merge si pariaza casa pe el? Parerea mea este ca acestea sunt inselatorii si te sfatuiesc sa nu te bagi.

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Este un meci aranjat, adica se stie dinante rezultatul meciului, exact cum a spus s RogerFedererFan, nimeni nu iti va zice despre un asa meci, oricine iti cere bani pentru asta sa nu crezi, pentru ca eu daca as sti un asa meci cu siguranta nu as cere bani sa-l zic mai departe ci as paria o suma imensa pe el.