| VampireDeea144 a întrebat:

Salutare. Imi poate explica si mie cineva cum sa joc C.S si de pe ce site pot sa il iau? Multumesc.

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Cs provine de la counter stricke si este un joc fps in care trebuie sa iti impusti dusmanul cu diferite arme...se pot face meciuri contra teroristilor cu echipa ta sau impotriva antiteroristilor la fel cu echipa ta.
http://resursecs.com/download-cs-16.html
Bafta!

| Jaayden a răspuns:

Daca vorbesti de jocul global Counter Strike iti pot spune ca descarcarea completa o gasesti pe www.resursecs.com.
Cat despre cum sa joci. acolo se invata de unul singur...