| secret_6185 a întrebat:

Salutare. Ieri mi-am cumparat o pereche de manusi Reusch Repulse la 90 de lei. dar din cate am observat parca nu au priza. defapt am încercat sa le ud dar degeaba au un burete mai tare. oare trebuie uzate? Sau ce sa le fac? Ca am văzut ca multi portari le folosesc.

1 răspuns:
| JustAnimeAdrian a răspuns:

Manusile sunt facute sa nu te lovesti atunci cand prinzi mingea deci nu iti fa grij sunt bune daca sunt tari atunci amortizeaza impactul de la contactul facuta de minge cu mana sper ca te-am ajutat.