| MadalinNY a întrebat:

Salutare,imi poate spune si mie cineva cum sa ma ingras sau sa mananc ceva cu multe calorii? vreau sa pun masa musculara, dar nu prea am ce, va rog ajutati-ma. Spuneti.mi ca exista vreun shake sau ceva cu multe calorii sau mancare care contine multe calorii.Va multumesc

14 răspunsuri:
| Maryyys a răspuns:

Daca iei vitamina C vei avea mai multa pofta de mancare si vei manca orice. secretul este sa mananci cu pofta happy

| ambicio a răspuns:

Produsele de la Herbalife.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru ambicio):

Sterge-ti raspunsul. Au fost descoperite foarte multe cct-uri in ele si din cate stiu eu au primit o amenda uriasa plus marfa retrasa de pe piața.

| ambicio a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Eu am consumat și sunt foarte mulțumită.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru ambicio):

Nu o lua in nume de rau, dar nu mai consuma. Am crezut ca a fost închisă aceasta firma, dar daca spui ca ai consumat inseamna ca inca exista pe piata pacat. E alegerea fiecaruia faci ce vrei doar sa nu apara complicatii mai devreme sau mai tarziu.

| MelissaAdela a răspuns (pentru ambicio):

Sunt foarte bune

| MelissaAdela a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Doamne.Cunosc persoane care le consuma de mai bine bine 15 ani si arata super.+ ca daca e sa o luam asa si medicamentele pe care le luam prezinta reactii adverse
Acele shake-uri sunt naturale.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru MelissaAdela):

happy. Nu ai cum sa compari tratamente medicamentoase (chimice) cu asa zise "suplimente alimentare". Da, orice tip de supliment si cel mai premiat de doctori sportivi, comisia mondiala a medicilor etc contin si "gunoaie" sa le numim asa, dar au un anumit standard pe care nu-l incalca. Un standard care daca il incalca devine periculos pentru organism. Un standard pe care aceasta firma l-a încălcat si de aceea a fost amendata cu o suma uriasa plus marfa retrasa si din cate auzisam eu ca s-ar fi inchis. Dar daca spuneti ca inca exista pe piata înseamnă ca nu s-a inchis. Acum na, fiecare cu organismul lui si cu rata lui de îmbolnăvire, e ca la fumatori, alti fumeaza 50 de ani si n-au nimic, alti n-apuca 50 de viata.

| R0byZ00r a răspuns (pentru Maryyys):

Mananci ce nu trebuie cu pofta, si asa pui grasimii, apucate de sah cu vitamina ta cu tot.

| Maryyys a răspuns (pentru R0byZ00r):

Daca vrea sa se ingrase nu are pofta de mancare. E logic

| R0byZ00r a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Suplimentele alimentare contin exact ce contin alimentele, unde ai citit? in benzile desenate? apucate si tu de sah

| DovleacTurbat a răspuns (pentru R0byZ00r):

De indulcitori cancerigeni Aspartam ca de exenplu ai auzit? De guma xantan? Inainte sa ma trimiti pe mine la sah, mai Mr Olympia, Atotstiutorule, Imparatia Ta pune matale mana pe cartea de romana happy.

| R0byZ00r a răspuns (pentru DovleacTurbat):

"exenplu"...cred ca ar trebui sa nu te mai apuci de sah, apucate de gramatica limbii romane, daca vrei iti dau un site cu abecedaruri ieftine.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru R0byZ00r):

Scriu de pe telefon, e tastatura mica csf. A, da vezi ca se zice 'apuca-te'.