| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare "muschiulosilor" laughing ce parere aveti de produsele de la scitec? mai ales de myomax(gainer)

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Eu momentan sunt full pe scitec. adica omega, vitamine si minerale, 100% whey si myomax 10 in 1.
omega si vitaminele sunt bune, whey e ...nuj ce sa zic, la pretul ala nu se merita, daca era mai ieftin isi facea banii, dar la cat costa mai bine merg pe ON si cat despre myomax 10 in 1 ala e bun la gust si faci niste clatite cu el in loc de faina de te lingi pe tigaie laughing. rezultate nu ma pot pronunta in cazul meu, dar unul de la sala a crescut cu el (e la al2lea borcan si se vede).

firma e buna la unele capitole, la concentrate proteice e praf.

1 răspuns:
| AntrenorFitness a răspuns:

Sunt ok, mult mai ok decat cele romanesti si sub brandurile americane... Poti obtine rezultate foarte bune cu ele.