| Xerxess97 a întrebat:

Salutare sportivi! Mă adresez alergătorilor, intr-o luna am o admitere la scoala de subofiteri. 1, 73m, 83kg. Alerg de aproape 2 luni si încă de cand m-am apucat am o durere INSUPORTABILA in tibii in timpul antrenamentului si încă 2 ore dupa ce termin, apoi sunt perfect ok...desi in ciuda durerii sunt la o distanta de câteva secunde de a scoate rezistenta. Întrebarea mea este... Exista un spray ceva care amorteste zona? Sa pot sa alerg fără nicio retinere. Folosesc saliform, e destul de buna.

1 răspuns:
| Ganditorull1999psalmi a răspuns:

Lasa-te, nu e vorba de spray este vorba ca tibia ta nu face fata, daca o sa continui asa o sa iti faci tibia praf, termina, si du-te la alfa facultate