| Christianenache a întrebat:

Salutare! Stie cineva un magazin ieftin pentru satin? As dori sa cumpar o cantitate destul de mare (nu rola) si as dori sa gasesc si la un pret bun. Acest satin va fi folosit pentru a picta pe el pentru echipa locala de fotbal. Acestea sunt materialele (alb: 14 metri, albastru: 20 de metri, galben: 10 metri) si imi puteti recomanda o vopsea buna care sa se usuce repede?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vopseaua Danke vopsește nemțește

| Christianenache explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cum adica nemteste? sunt nou si de aceea intreb. Cat despre material ma poti ajuta cu o idee?