| euandrei11 a întrebat:

Am 14 ani si am casa 2 gantere de 1kg fiecare. Daca le ridic risc sa nu mai cresc?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, stai liniștit că poți să ridici că tot o să crești happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 1 kg nu sunt "gantere", sunt betisoare pentru domnisoare firave ( cu toate ca si domnisoarele firave ridica mai mult ).

| DomnulKat a răspuns:

Bă tu gândești. laughing 1kg? Îți iau gantera aia cu un deget mă.

| Blindeye a răspuns:

Nu are nici o legătură. Nu s-a do

| Blindeye a răspuns:

Nu s-a dovedit științific cum ca dacă ridici greutăți nu mai crești. E o mare bazaconie.

| KatPaw a răspuns:

Nu, mai ales ca sunt usoarewinking