| eutueu a întrebat:

Am si eu un fel de problema.Am 14 ani si tot ridic in fiecare zi o greutate de 3kg dar parca nu mai imi "cresc" muschi.Sa cresc cumva greutatea? Cineva mi-a spus sa nu ridic mai mult pentru ca ma va opri din crsetere.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Neymar a răspuns:

Daca te referi la gantere la varsta ta ai putea sa ridici 5 kg, facand mai multe exercitii iar efectul se va vedea in timp. Ti-as recomanda sa faci flotari. Ajuta foarte mult. Funda?