| Sociomaniac a întrebat:

. Care stie sa-mi spuna niste exercitii fizice de baza pentru intarirea masei musculare?. Sau eventual niste site-uri care m-ar putea ajuta. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Cel mai bine cauti pe yutub exercitiile dorite deoarece sunt baieti ce iti explica executia. te referi la definire prin intarirea masei musculare?

| Sociomaniac explică (pentru CristiMC):

Degeaba ai masa musculara daca nu sti sa o folosesti. Eu asta caut, sa invat cum sa o si folosesc happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sociomaniac):

La ce vrei s-o folosesti?

| CristiMC a răspuns (pentru Sociomaniac):

Nu mi.am dat seama la ce te referi. reformuleaza! happy