| Midway a întrebat:

Ce program de exercitii imi recomandati pentru marirea masei musculare fara a folosi nici-un fel de echipament doar exercitii fizice?

Răspuns Câştigător
| Allexandrw07 a răspuns:

Salut,
Pentru a creste masa musculara trebuie sa ai la inceput un program bine pus la punct. La inceput trebuie sa mananci cat mai multe fracute si legume si Carne de pasare si de vita(Nu de porc si de oaie si alceva). Deoarece carene de vita si de pasare hraneste organismul foarte mult.Si ceea mai mare greseala pe care o fac multi este sa se antreneze in contiinu si sa nu faca pauza decat atunci cand nu mai pot. Ca sa maresti masa musculara trebuie sa faci pauza la 1 saptamana. 2zile pauza. Pt ca musculatura creste atunci cand face pauza nu cand lucram. Exercitii pe masa musculara sunt multe pentru inceput trebuie sa faci cat mai multe flotari si abdomene.Dar nu stiu ce ai lucrat u inante si pentru un program complex si util Contacteazama pe ID asta alexandrw07! Pt a putea vb si sa iti spun mai multe lucruri daca mai esti interesat.

1 răspuns:
| VLΛD a răspuns:

Sa faci zilnic cat mai multe flotari